• Rimobolan (Primobolan) 100mg 5 Ampul
RİMOBOLAN (PRİMOBOLAN) 100MG 5 AMPUL (METENOLON ENANTAT)

Not : Her kutuda 1 ampul rimobolan bulunmaktadır.Toplamda 5 kutu gönderilmektedir.

Rimobolan (methenolone enanthate),kullanımı tıpta genel oalrak vücuttaki gelişim ve yapım sürecini destekleyen ve protein yapımını arttıran bir ilaçtır.Hastanın durumunu iyileştirir, aktive eder, iştah artışı sağlar.Kan hücrelerinin ve diğer elemanlarının yapım ve gelişimine destek olur.
Primabolon genel olarak boldenon ile benzer özellikler gösterir.Hem bulk hem de definasyon kürlerinde kullanılabilir.
Primabolan kullanırken extra östrojen blokeri kullanmanıza gerek yoktur.Özellikle düşük yağ oranı olanlar, vücut geliştirme ile uğraşanlar ve atletlerin gücüne büyü oranda katkı sağlar.Definasyon içinde kullanılan primabolon, Arnold Schwarzenegger ın ince belini korumak için kullandığınıda belirtmek isterim.Androjenik etkileri düşük olduğundan bayan sporcularda rahatlıkla kullanabilir.

KULLANIM : Her 7 günde bir enjekte edilmelidir.8- 12 hafta kullanım uygundur, tercihe göre daha da uzatılabilir.Ortalama dozaj haftalık 200-500mg dır.

ÖRNEK KÜR : Definasyon dönemlerinde winstrol, masteron, oxandrolon, propionat gibi steroidlerler çok iyi kombine olur.Bulk dönemlerinde iste uzun esterli testosteronlar, boldenon, anapolon, trenbolone enanthate gibi steroidlerler de çok iyi kombin olur.

Write a review

Note: HTML is not translated!
   Bad           Good

Rimobolan (Primobolan) 100mg 5 Ampul

  • Brand: Bayer
  • Product Code:rm745
  • Availability:In Stock
  • 200.00TL


Related Products

Thaiger Pharma Primoprim - Primobolan 100mg 10ml

Thaiger Pharma Primoprim - Primobolan 100mg 10ml

THAİGER PHARMA PRİMOPRİM 100MG 10ML (PRİMOBOLAN,METHENOLONE ENANTHATE)Thaiger Pharma ürünlerin..

290.00TL

Tags: rimobolan fiyat, rimobolan nedir, rimobolan sipariş, rimobolan bilgi, rimobolan satın al, rimobolan kullanım, rimobolan kürü, primobolan fiyat, primobolan sipariş, primobolan nedir, primobolan satın al