• Benelux Mgf 5mg 1 Şişe

BENELUX PHARMA MGF 5MG 1 ŞİŞE (5MG = 5000MCG)

Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan doğrulama kodu ile https://benelux-pharma.com/product-verification/ adresinden sorgulayabilirsiniz.Ayrıca benelux pharma ürünlerini dıştan kaplayan şişenin ilk defa açılacağını belirten emniyet folyosu bulunmaktadır.

Mgf, bölgesel olarak kullanılabilen, yırtılmış, hasar görmüş kasların toparlanmasını hızlandıran, kas kütlesinde bölgesel olarak büyüme sağlayan peptid türevidir.Mgf, protein sentezini arttırır, kasların onarılmasını hızlandırır.

Etkiler :

Kasların onarımı

Saf kas gelişimi

Bölgesel büyüme

Motivasyon artışı

Kullanım Detayları : Bölgesel olarak kullanıldığı için kas gruplarına göre maximum dozaja dikkat edilmelidir.Günlük maximum 1400mcg kullanılmalıdır.Ve farklı zaman dilimlerinde 2-4 kez de enjekte edilmelidir. 4 kas grubuna vurulacaksa eğer 700mcg yeterlidir ve kas grubuna yarı yarıya çift taraflı vurulmalıdır.Örneğin 100mcg sağ biceps 100mcg sol biceps gibi.Her bir kas grubuna maximum 180mcg vurulmalıdır.Her bir kas grubunun ayrı ayrı bölgelerine en fazla 60mcg vurulmalıdır.Örneğin alt göğüs üst göğüs 60armcg gibi.Antrenmandan 2 saat sonra yada uyumadan 2 saat önce kullanılmalıdır.

Flakon hazırlama ve dozajlama ayarı nasıl yapılıyor ?

➢ Toz haldeki flakonu ve suyu öncelikle 1 saat kadar dolapta bekletin.

➢ 2.5ml (250cc) suyu iğne ile çekerek toz bulunan mgf flakonunun içine boşaltın, çalkalamadan 10-15 dk karışmasını bekleyin.

➢ Karıştıktan sonra sürekli dolapta saklanmalıdır.Parça parça çekip vuracaksınız.

➢ İnsülin iğnesinde her 5e (5cc) kadar çekmeniz 100mcg yapmaktadır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
   Bad           Good

Benelux Mgf 5mg 1 Şişe

  • 180.00TL


Related Products

Exbiotech Mgf 5mg 1 Vial

Exbiotech Mgf 5mg 1 Vial

EXBİOTECH MGF 5MG 1 ŞİŞE (5MG = 5000MCG)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulun..

180.00TL

Nanox Peptid Mgf 2mg 1 Şişe

Nanox Peptid Mgf 2mg 1 Şişe

NANOX BİOTECH MGF 2MG 1 ŞİŞE (2MG = 2000MCG)Nanox biotech ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerin..

150.00TL

Tags: mgf peptid, benelux mgf, mgf peptid nedir, mgf peptid kullanım, mgf peptid siparis, mgf satin al, orjinal mgf peptid, mgf peptid fiyat, benelux pharma peptid