• Benelux S4 - Andarine 20mg 30ml

BENELUX PHARMA S4 - ANDARİNE 20MG 30ML DAMLA 

Benelux pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan doğrulama kodu ile https://benelux-pharma.com/product-verification/ adresinden sorgulayabilirsiniz.Ayrıca benelux pharma ürünlerini dıştan kaplayan şişenin ilk defa açılacağını belirten emniyet folyosu bulunmaktadır.

Andarine, androjen reseptörlerine bağlanarak çalışan sarmsdır.Steroidlerle kıyaslarsak eğer steroidler gibi kullanım sonrası cinsel hayatı etkilemez, kür sonunda tedavi vs gerektirmez.Kas ve kemiklere nüfuz ederek protein sentezini, metabolizmayı hızlandırır.Ayrıca en önemli özelliklerinden biri ise testosteron artışı sağlar.Östrojene dönüşmez.

Hem bulk kürlerinde hem de cutting kürlerinde tercih edilebilir, güç ve motivasyon elde etmek içinde tercih edilebilir.Steroid kürlerinizle rahatlıkla kombin edebilirsiniz veya tek başınada kulllanabilirsiniz.

Kullanım ve Kür kombinasyonları :

Tek başına kullanacaksanız eğer günlük 40-60mg 6-8 hafta aralığında kullanılmasını tavsiye ederim

Hacim-Bulk amaçlı : Günlük 50mg andarine ile 10mg rad-140(testolone) kombinleyip 8-12 haftalık bi sarms kürü yapabilirsiniz.

Güç amaçlı: İdmanlarda güce ve motivasyona özellikle önem verenler için günlük 50mg andarine ile 10mg lgd-4033(ligandrol) kombinleyip 2-3 hafta kullanabilirsiniz.

Definasyon Amaçlı : Definasyon amaçlı olarak cardarine ile birlikte kullanıldığında olağanüstü sonuçlar vermektedir.Günlük 20mg cardarine ve 40mg andarine kombinasyonu ciddi manada yağ yakımı sağlar.12 hafta kadar kullanabilirsiniz.

Büyürken yağ yakmak amaçlı: 50mg andarine+25mg ostarine+20mg cardarine ile birlikte yağ yakarken aynı zamanda büyüyebileceğiniz bir kür mümkündür.Bu 3lü sarms kombini ile 8-12 haftalık bi kür yaparak hem büyür hem de yağ yakarsınız.

Şişe içerisindeki ölçü çubuğu ile 20-25 damla S4 1ml=20mg tekabül etmektedir.İçeceğe veya suya karıştırarak içebilirsiniz.

Write a review

Note: HTML is not translated!
   Bad           Good

Benelux S4 - Andarine 20mg 30ml

  • 300.00TL


Related Products

Exbiotech Andarine S4 20mg 60 Kapsül

Exbiotech Andarine S4 20mg 60 Kapsül

EXBİOTECH S4 20MG 60 KAPSÜL (ANDARİNE)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ürünler üzerinde bulu..

400.00TL

Tags: benelux pharma s4 andarine, benelux s4 andarine, s4 andarine sarms, sarms siparis, sarms kürü, sarms andarine, s4 andarine fiyat, s4 andarin satin al