• Balkan Pharma Anapolon 50mg 60 Tablet

BALKAN PHARMA ANAPOLON 50MG 60 TABLET 

(OXYMETHOLONE, OXİMETOLON)

Balkan pharma ürünlerimizin orjinalliğini https://b-p.md/ resmi sitesinden doğrulayabilirsiniz. Seri numarası 14 haneden oluşmaktadır ve sadece blister üzerinde yazar.

Balkan Pharma anapolon güncellenmiş kutu,tablet ve blisteri ile en son sürümüdür.  

Oxymetholone, ticari adı anapolondur.Zoltan anadrol tarafından keşfedilip piyasaya sürülmüştür.Tıpta kullanımı kemik erimesi ve anemi tedavisi üzerinedir.Bunun yanında çok ciddi anabolik gücünden dolayı dayanıklılığı arttırmak amacıylada kullanılır.

Oxymetholone maddesi içeren bu ilaç, kırmızı kan hücreleri üzerinden kilo artışı sağlar aynı zamanda güç artışına destek olur.İştah artışı sağlamasıda extra özelliklerindendir.

Bu özelliklerine rağmen zıt özellikleride mevcut; fazla kullanımı ciddi iştah düşüşüne ve kilo alımı durabilir.Unutmamak gerekirki iyi beslenemezseniz iyi gelişemezsiniz.Ağızdan geçiş yolu ile metabolizmada çalışması sağlanmıştır, bunun iyi yanı oral yolla alabilmemiz fakat kötü yanı ise karaciğere olan toksit etkisidir.

Karaciğere toksit etkisi vardır.Bu durumu karaciğer enzimlerini yükselterek yapar.Buna dayanarak bilinçli ve ayarında kullanımda mükemmel bir sisteme sahip karaciğerimizin kendini toparlama gücü sayesinde bu toksit etkisinden hızlıca kurtulmak mümkün.Bir kürden sonra kullanacagınız doğal ürünlerle  , beslenmenizle birlikte karaciğeri destekleyerek eski haline getirmek mümkündür.

Neden bulk kürlerinden tercih edildiğini anlamak içöin özelliklerine bakmamamız yeterlidir.Genellikle definasyon dönemlerinde kullanımı pek yaygın değildir.Buna rağmen yarışma dönemlerinde, vücut geliştirmeden farklı branşlarda yarışmalara yakın kullanıldığı görülmüştür.Vücut geliştirmeden farklı branşlarda düzenlenecek müsabakaya yönelik güç kuvvet için kullanılmakta.Vücut geliştirmede ise farklı kullanım zamanları mevcut,yarışma öncesi karbo alımını yükseltmek için kullananlar mevcuttur.Fakat öncesinde su tutumuna özellikle dikkat edilmesi gerektiği için öncesi ve sonrası iyi bir diet şarttır,gereğinden fazla su tutabilir ve formunuzu bozabilir.

Milk Thistle,Enginar hapı,deve dikeni tohumu gibi karaciğer destekleyicileri ile birlikte kullanılması karaciğer açısından çok iyi olacaktır.


KULLANIM: Günlük 50-100 mg arası tavsiye edilirTıpta kullanımında doktorlar günlük kg başına 1.5 mg tavsiye etmektedir. Performans amaçlı kullanımı tıp alanında kullanımından amaç olarak da dozaj olarak da farklılık gösterir.

Kişisel önerim olarak 1-4 hafta boyunca günde 50mg en fazla 100 mg (kiloya göre daha düşük olabilir) dozajlamalar uygulanabilir.

ÖRNEK KÜR: Genellikle bulk kürlerinde tercih edildiğinden dolayı uzun esterli steroidlerle çok iyi kombine olur.Testosteron çeşitleri boldenon deca trenbolon kürlerinde kullanılabilir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
   Bad           Good

Balkan Pharma Anapolon 50mg 60 Tablet

  • 350.00TL


Related Products

Exbiotech Anapolon 15mg 60 Kapsül

Exbiotech Anapolon 15mg 60 Kapsül

EXBİOTECH ANAPOLON 15MG 60 KAPSÜL (OXYMETHOLONE,ANADROL)Exbiotech ürünlerinin orjinalliğini ür..

180.00TL

Avory Anadrol 10mg 100 Kapsül (Oxymetholone,Anapolon)

Avory Anadrol 10mg 100 Kapsül (Oxymetholone,Anapolon)

AVORY PHARMA ANADROL 10MG 100 KAPSÜL (ANAPOLON,OXYMETHOLONE)Avory pharma ürünleririnin orjinall..

150.00TL

Thaiger Pharma Xythozen - Anapolon 50mg 100 Tablet

Thaiger Pharma Xythozen - Anapolon 50mg 100 Tablet

THAİGER PHARMA XYTHOZEN 50MG 100 TABLET (ANAPOLON,OXYMETHOLONE)Thaiger Pharma ürünlerinin orji..

300.00TL

İran Hormon Oxymetholone-Anapolon 50mg 50 Tablet

İran Hormon Oxymetholone-Anapolon 50mg 50 Tablet

İRAN HORMONE OXYMETHOLONE 50MG 50 TABLET (ANAPOLON, ANADROL)Oxymetholone, ticari adı anapolondu..

200.00TL

Anapolon 50mg 20 Tablet

Anapolon 50mg 20 Tablet

ABDİ İBRAHİM ANAPOLON 50MG 20 TABLET (OXYMETHOLONE,OXSİMETOLON,ANADROL)Oksimetolon, ticari adı ..

150.00TL

Swiss Pharma Anapolon 25mg 100 Tablet

Swiss Pharma Anapolon 25mg 100 Tablet

SWİSS PHARMA ANAPOLON 25MG 100 TABLET(OXYMETHOLONE)Swiss pharma ürünlerinin orjinalliğini ürün üzeri..

230.00TL

Bodybalance Oxymethelone 50mg 50 Tablet

Bodybalance Oxymethelone 50mg 50 Tablet

BODYBALANCE OXYBALANCE 50MG 50 TABLET (ANAPOLON, OXYMETHOLONE, OKSİMETOLON)Body balance ürünle..

250.00TL

Tags: balkan pharma anapolon sipariş, balkan pharma anapolon fiyat, balkan pharma anapolon 50mg sipariş, balkan pharma, balkan pharma anapolon, balkan pharma oxymetholone, anapolon, oxymethelone, anapolon fiyat, anapolon sipariş, orjinal anapolon, anapolon 25mg, anapolon 50mg, anapolon satın al, oxymetholone sipariş, anapolon sipariş, anapolon fiyatları, anapolon nedir, anapolon nasıl kullanılır, anapolon yan etki, anadrol, anapolon fiyat, anapolon sipariş, anapolon kapıda ödeme, anapolon etki, orjinal anapolon, güç, kuvvet, anapolon uygun, orjinal anapolon, orjinal oxymetholone, anapolon nasıl kullanılır, balkan pharma anapolon kalitesi, anapolon sipariş, oxymetholone sipariş, anadrol sipariş, oxymetholone fiyat, oxymetholon, oxymetholon nedir, oxymetholon kullanım, oxymetholon yan etki, anapolon fiyat, anapolon 25mg, anapolon kullanım