• Avory Superdrol 10mg 50 Kapsül

AVORY PHARMA SUPERDROL 10MG 50 KAPSÜL 

(METHYLDROSTANOLONE)

Avory pharma ürünleririnin orjinalliğini ürün üzerinde bulunan seri kod ile http://avorychecking.com/ adresinden sorgulayabilirsiniz.

Süperdrol 1959lu yıllarda masteron ve anapolon ile birlikte keşfedilmiştir.Masteron ve anapolon karışımı olarakta düşünülebilir.Fakat masteron ve anapolon kadar yaygınlaşıp tutunamamıştır.Masteron ile benzer özelliklere sahip olup dht türevi oral bir steroidtir.Masteronun tablet formuda diyebiliriz birnevi.

Aromatize olmaz yani östrojene dönüşmez bu yüzden extra anti östrojen kullanımına gerek kalmaz.Superdrol aynı zamanda kas yapımına protein sentezine ve nitrojen tutumuna yardımcı olur; bu özelliklerine yönelik olarak saf kas kütlesinde artış sağlar, kırmızı kan hücrelerini arttırarak dayanıklılıgın artmasını sağlar. 

Saf kas kütlesinde artış, define ve sert görünmek isteyenler, östrojenik yan etkiden tedirgin olanlar için adeta aranan kandır diyebilir superdrol için.


KULLANIM: Günlük 10-30mg kullanılmasını tavsiye ederim.Yüksek dozajlarda karaciğeri koruma amaçlı takviyeler kullanabilirsiniz.

Write a review

Note: HTML is not translated!
   Bad           Good

Avory Superdrol 10mg 50 Kapsül

  • Brand: Avory Pharma
  • Product Code:avry6435
  • Availability:In Stock
  • 200.00TL


Tags: avory, pharma, superdrol, avory pharma superdrol, avory superdrol 10mg, superdrol sipariş, superdrol fiyat, superdrol satın al, superdrol tablet, superdrol kürü